Nika Macinská

MOTIVAČNÉ PRINTY

malé radosti všedných dní

Vyrobila som si vlastné motivačné plagáty a pohľadnice. Začalo to mojou pracovňou a obývačkou a rozhodla som sa ponúknuť ich aj vám.

Pripravila som tematické balíčky, z ktorých si budete vedieť vyskladať svoju vlastnú stenu. Budete potrebovať iba rámy podľa vlastného výberu. Všetky grafiky sú digitálne v tlačovej kvalite, viete si ich vytlačiť až do formátu A3. 

Motivačné plagáty som si vytvorila do svojej dielne a pracovne. Povedala som si, že sa potrebujem motivovať. A že chcem niečo svoje, čo vyjadruje moje myšlienky. Postupne mi pribúdali, podľa toho, akej situácii som vo svojom živote čelila. Takže tu je výber mojich najobľúbenejších a verím, že aj pre vás môžu byť povzbudením a motiváciou na každý deň. Ja som si tie svoje porozmiestňovala po celom byte. Niektoré mám v pracovni, iné v spálni a ďalšie v obývačke.

Sada obsahuje 10ks plagátov,  ktoré je možné vytlačiť až do veľkosti A3

No a potom sa mi zažiadalo oživiť stenu aj nejakou minimalistickou geometrickou grafikou. Lebo to ja mám naozaj rada. Vytvorila som si základ a urobila som ho v dvoch farebných variantoch: mentolovo-striebornej a pudrovo-zlatej. Každému podľa jeho chuti.

Sada obsahuje 5ks plagátov,  ktoré je možné vytlačiť až do veľkosti A3

A keďže mi tam chýbala ešte zelená, tak som si ju tam pridala v podobe listov, ktoré som maľovala akvarelom. Aj tie si môžete objednať a pridať na svoju stenu.

Sada obsahuje 2ks plagátov,  ktoré je možné vytlačiť až do veľkosti A3