Nika Macinská

MOTIVAČNÉ PRINTY

malé radosti všedných dní

Vyrobila som si vlastné motivačné plagáty a pohľadnice. Začalo to mojou pracovňou a obývačkou a rozhodla som sa ponúknuť ich aj vám.

Táto rukou písaná kolekcia je limitovaná. Môžete potešiť seba alebo svoju priateľku, sestru, mamku… kohokoľvek, kto má rád minimalistické texty, ktoré majú hlbší význam. Veď vy viete, pre koho to bude najlepšie.

Plagáty

Plagáty som si vyrobila do obývačky, aby som si každý deň pripomínala, že je toho veľa, za čo som vďačná. A naozaj som vďačná každý deň. Za lásku. A za to, že všetko má svoj čas, aj keď občas by som to chcela urýchliť.

Plagáty sú vytlačené vo formáte A4, na kvalitnom matnom papieri.

CENA: 15€ za sériu 3ks

Pohľadnice

Keby ste vedeli, ako často som sa bála. Všeličoho, no najviac byť sama sebou. Lebo som si myslela, že nie som dosť dobrá. Postupom času som sa učila mať sa rada taká, aká som. A jediné, čo vám viem povedať je, že stojí za to nebáť sa… a vyskúšať to.

Dávno som ani len nevedela, že o niečom snívam. Bolo obdobie, keď som nesnívala. A potom prišlo obdobie, keď som znovu začala snívať. A ešte viac… začala som si plniť sny. Lebo veď veľký sen je vždy na dosah ruky. Len tú ruku musíš natiahnúť.

A nakoniec, ale nie menej dôležitý je úsmev. Naposledy, keď som bola sama v Taliansku na pár dní a chodila som po Ríme, došlo mi, že sa na mňa ľudia usmievajú. Lebo ja som sa usmievala na nich. Skúsila som to aj u nás a fungovalo to rovnako.

Všetky pohľadnice sú zatváracie, aby ste mali kam napísať svoje venovanie alebo čokoľvek chcete tomu, komu ju chcete darovať. Sú tiež vytlačené na kvalitnom matnom papieri a majú rozmer 10x15cm. Dostanú sa k vám spolu s bielou obálkou.

CENA: 2,90€ za 1ks